Tammeparkett on populaarne põrandakate ja laialdaselt kasutusel meie kodudes. Norra päritoluga Boen on töötanud puiduga juba alates 1641. aastast ning on üks maailma juhtivamaid laudparketi tootjaid, mille tooteid müüakse ja hinnatakse üle kogu maailma. Boen tammeparkett on tänu masstootmisele saadaval suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega nii väikeste kui ka suurte projektide puhul.

Espressivo tammelaua kampaaniahind 33,60 EUR/m2 (sis. kbm.)

Eripakkumises on 14 x 138 x 2200 mm faasitud servadega tammelaud, Vivo sorteering, BOEN X-press Clic liimivaba ühendus, sobilik põrandaküttele. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020a

GBG8ZMFD Tamm Espressivo valge õli, harjatud pind

PMG8Z3FD Tamm Espressivo Elevandihall Live Pure töötlus

PMG8Z3FD Tamm Espressivo naturaalne õli, harjatud pind

Boen tammeparkett on äärmiselt laia valikuga, olles saadaval nii 3-lipilise parketina, tammelaud  138 ja 181 mm laiuse 1-lipilise konstruktsioonina ja liistparkett kalasaba-mustriks paigaldatavana. Väga populaarsed on ka Chalet ja Chaletino tammeparketid, kus segatakse erineva laiusega laudasid. Boen kasutatab puiduliikidest järgnevaid: saar, pöök, kirss, kanada vaher, pähklipuu ja tamm. Peitsitud toonid, suitsutatud tamm, harjatud pinnatöötlus, kõik see mitmekesistab tammeparketi valikut. Pinnaviimistluste osas on märkimisvärne uus ökoloogiline Live Pure töötlus, mis toob esile eheda puidu tooni. Boeni tootevalikut saab klassifitseerida ka vastavalt stiilile, millesse kuuluvad Põhjamaade ja Skandinaavia heledad ja selged värvid, maalähedane elavus ja looduslikud jooned, klassikalised ja elegantsed mustrid ning linlikud ja uuenduslikud disainilahendused.

Olles jäänud truuks oma Skandinaavia pärandile, kannab Boen põhiväärtustena kaasas energiasäästlikkust ja keskkonnasõbralikkust, hankides üle 95% oma tamme toorainest sertifitseeritud ja taastatavatest Euroopa metsadest. Boen piirdub väärispuidu kasutamisel vaid pealmise kihiga. keskmine ja alumine kiht valmistatakse kiiresti kasvavast kuusest ja männist. Tootmise käigus tekkinud puiduhaket ja saepuru kasutatakse aga tehase küttesüsteemis.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.