Gustafs

Rootsi firma Gustafs Scandinavia AB ajalugu ulatub 100 aasta taha. Alustades lihtsa puutöökojana on ettevõttest nüüdseks saanud üks juhtivamaid ühiskondlikesse ruumidesse mõeldud puitpaneelide tootjaid.

Gustafs’i tootevalikusse kuuluvad seina- ja laepaneelid. Paneelide tuleklass on B-s1,d0, võimalik on ka A2-s1,d0. Paneelide viimistluskihiks võib olla puiduspoon, laminaat, metall või värv. Gustafs teeb ka erilahendusi kliendi soovide kohaselt.

Akustilised paneelid

Ruumi akustika on eriti oluline sellistes ruumides nagu nt auditooriumid, lennujaamad või kontsertsaalid. Gustafi paneelid tagavad ruumi hea akustika ohverdamata sellele interjööri disaini.

Disain

Gustafs teeb oma toodete väljatöötamisel tihedat koostööd arhitektide ja disaineritega, olles alati avatud tulevikutrendidele. Pidevalt arendatakse välja uusi pinnaviimistlusvõimalusi.

Keskkond

Tootja eesmärgiks on tekitada keskkonnale nii vähe kahju kui võimalik. 98% toorainest on looduslik – kips ja puit.

Kinnitussüsteem

Tootja on arendanud välja paneelide alumiiniumprofiilidest kinnitussüsteemi CAPAX, mis tagab toodete kiire ja lihtsa paigalduse, nähes samas hea välja. Valikus on mitmeid eri lahendusi, mis täidavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Back to top